Risk Yönetimi

Neden Biz?
Elementer sigorta, sağlık ve hayat sigortaları, bireysel emeklilik olmak üzere üç ana departman olarak sizlere hızlı ve çağdaş hizmetler sunmaktayız. Her biri kendi konusunda deneyimli kadrolarımızla hasar departmanının çalışmalarında müşteri lehine tüm bilgi birikimlerini kullanıyoruz.

Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı
Kurumsal yönetime güven duyulması, sadece yapısal önlemlerle değil, aynı zamanda yönetim anlayışıyla sağlanabilir. Müşterilerin sürekli olarak yükselen beklentilerine cevap verebilen ve büyük güçlüklerle kazanılmış olan kurumsal güvenimizi, sürekli olarak kendimizi yenileyerek, kendimizi asarak yani değişimlerle güçlendiriyoruz. Müşteri odaklı hizmetlerimiz, hasar ödemelerindeki titizliğimiz ve hızımız başarımızın önemli nedenlerindendir. Bu konumla ülkenin önde gelen brokerlik kuruluşlarının ilk sıralarında yer alıyoruz.

» Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak sigorta politikaları üretiriz.
» Detaylı piyasa araştırmaları yaparak ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek sigorta sigorta şirketlerinin tekliflerini sunarız.
» Sigorta ile ilgili tüm is yükünüzü üzerinizden almak ve tüm bunların sonunda, şirketinize hem nakit, hem de zaman kazandırırız.
» Hasar, mümkün olan en kısa sürede karşılanır.

Poliçeleri olası hasardan önce en doğru şekilde analiz eder ve size özel çözümler içerecek şekilde oluştururuz.
Biz kriz dönemlerinin, iyi yönetildiği takdirde şirketler için fırsatlara dönüşebileceğini biliriz.
Şirket içi veriminizi düşürmeden, kriz içinde kriz yönetimini başarıyla uygularız.
Sadece günü kurtarmaz, yerinde kararlarımızla geleceğinizi de kurtarırız.